Kalan Süre

Haberler

CNR Kitap Fuarı'ndan kitap bağış kampanyası

Türkiye’nin kitap fuarı haline dönüşen CNR Kitap Fuarı bu yıl anlamlı bir kampanyaya daha imza atacak. Yenikapı'da düzenlenecek fuar boyunca toplanan kitaplar ihtiyacı olan köy okullarına gönderilecek.
 
Türkiye’nin en prestijli kültürel etkinliği 8. Uluslararası CNR Kitap Fuarı, Yenikapı – Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’nde 29 Mart – 3 Nisan 2022 tarihleri arasında organize edilecek.
 
 
 
Fuar, İstanbul Valiliği, İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün destekleri ile gerçekleşecek. 500 binin üzerinde kitapseverin beklendiği CNR Kitap Fuarı, bu yıl da geniş ziyaret kitlesiyle 9 gün boyunca yoğun ilgi görecek.
 
Fuarcılık sektörünün yeni ticaret kapısı haline dönüşen Yenikapı – Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’nin eşsiz konumunun avantajlarını da kullanacak olan 8. Uluslararası CNR Kitap Fuarı, yayınevi ve ziyaretçi açısından bu yıl İstanbul'da bu büyüklükte gerçekleşen ilk kitap fuarı olacak. CNR Kitap Fuarı, kolay ulaşımı, fuara özel indirimleri, sürpriz etkinlikleri ile yüz binlerce ziyaretçi ağırlayacak.
 
 
Türkiye’nin kitap fuarı haline dönüşen CNR Kitap Fuarı'nda bu yıl ayrıca kitap bağış kampanyası da düzenlenecek. Fuar boyunca toplanan kitaplar ihtiyacı olan köy okullarına gönderilecek.