• 6. CNR İstanbul Uluslararası Kitap Fuari
  • 9-17 Mart 2019
Kalan Süre

Haberler

Sevilen yazarların imza günlerini kaçırmayın!

5. Uluslararası CNR Kitap Fuarı boyunca düzenlenecek etkinlik ve söyleşi programını gün gün takip etmek için tıklayın


10 Mart Cumartesi
Saat Yazar İsmi Yayınevi Yer
10.00 - 18.00 Kader GÜNEŞ AZ Kitap Yayıncılık Stand
10.00 - 18.00 Süleyman KOCABAŞ Süleyman Kocabaş Kütüphanesi Stand
10.00 - 18.00 Berna OLGAÇ Mühür Kitaplığı Stand
10.00 - 18.00 Ahmet Zeki YEŞİL Mühür Kitaplığı Stand
10.00 - 18.00 Cemal ULU AZ Kitap Yayıncılık Stand
10.00 - 18.00 Sezgin KÖYSÜREN AZ Kitap Yayıncılık Stand
10.00 - 18.00 Erdoğan OĞULTEKİN AZ Kitap Yayıncılık Stand
10.00 - 18.00 Selçuk ALKAN AZ Kitap Yayıncılık Stand
10.00 - 18.00 Orhan ENDER AZ Kitap Yayıncılık Stand
10.00 - 18.00 Selçuk ALKAN AZ Kitap Yayıncılık Stand
10.00 - 18.00 Tarık USLU Uğurböceği Yayınları Stand
10.00 - 18.00 Özkan ÖZE Uğurböceği Yayınları Stand
10.00 - 19.00 Köksal AYDIN Koru Yayıncılık Stand
10.00 - 19.00 Erkan KARASOY Koru Yayıncılık Stand
10.00 - 20.00 Yasemin CEYLAN Altaylı Kitap Stand
10.00 - 20.00 Mehmet KOÇYİĞİT Altaylı Kitap Stand
10.00 - 20.00 Merve ATEŞ Efsus Yayınları Stand
10.00 - 20.00 Bekir ÖZTÜRK Altaylı Kitap Stand
10.00 - 20.00 Nevin EKMEKÇİOĞLU Altaylı Kitap Stand
10.00 - 20.00 Haşim ALIŞ Altaylı Kitap Stand
10.00 - 20.00 Günay DEMİR Altaylı Kitap Stand
10.00 - 20.00 Okyanus TAMMİS Altaylı Kitap Stand
10.00 - 19.00 Tolga ÇAĞLAYAN Maşuk Kitap Stand
10.00 - 18.00 Melike MELİS Maşuk Kitap Stand
10.00 - 19.00 Serhat KARABAŞ Maşuk Kitap Stand
10.00 - 19.00 Ayşen BOZKIR Maşuk Kitap Stand
10.00 - 14.00 Şebnem Güler KARACAN Erdem Yayınları Stand
10.00 - 18.00 Selçuk ALKAN AZ Kitap Yayıncılık Stand
11.00 - 13.00 Mehmet YILMAN Kutlu Yayınevi Stand
11.00 - 13.00 Atilla SAYIN Kutlu Yayınevi Stand
11.00 - 13.00 Erdal ÇOLAK Kutlu Yayınevi Stand
11.00 - 16.00 Kemal KÜNTAŞ Kalender Yayınevi Stand
11.00 - 17.00 Faruk Furkan ŞIK Kalem Vakfı Yayınları Stand
11.00 - 18.00 Ufuk TUFAN Nesil Yayınları Stand
11.00 - 18.00 Osman TATLI Maşuk Kitap Stand
11.00 - 13.00 Ceren KARATEKE Kutlu Yayınevi Stand
12.00 - 16.00 Mustafa FIRAT Mühür Kitaplığı Stand
12.00 - 15.00 Adem SARAÇ Erkam Yayınları Stand
12.00 - 15.00 Salih Zeki MERİÇ Erkam Yayınları Stand
12.00 - 15.00 Hilal ACAR Erkam Yayınları Stand
12.00 - 14.00 Hakan Yılmaz ÇEBİ HayyKitap Yayınları Stand
12.00 - 13.00 Ali Murat ERKORKMAZ Eksik Parça Yayınları Stand
12.00 - 13.00 Merve ALBAYRAK Epsilon Yayınevi Stand
12.00 - 14.00 Alp Eren TALU Kutlu Yayınevi Stand
12.00 - 16.00 Aysel UÇAN Kalender Yayınevi Stand
12.00 - 17.00 Cihan SEZEN Kalender Yayinevi Stand
12.00 - 17.00 Muharrem UÇAN Kalender Yayınevi Stand
12.00 - 19.00 Mahmut KAR Köklü Değişim Medya Stand
12.00 - 17.00 Bilal ÖZBAY Akis Kitap Stand
12.30 - 16.00 Vural AKSANKUR Hocalara Geldik Yayınevi Stand
12.30 - 16.00 Onur SOĞUK Hocalara Geldik Yayınevi Stand
12.30 - 16.00 Burak USTAOĞLU Hocalara Geldik Yayınevi Stand
12.30 - 16.00 Seval USTAOĞLU Hocalara Geldik Yayınevi Stand
12.30 - 16.00 Mustafa YILDIRIM Hocalara Geldik Yayınevi Stand
12.30 - 17.00 Zekariya BEŞİRLİ Maşuk Kitap Stand
13.00 - 15.00 Levent KAFAF Çelik Yayınevi Stand
13.00 - 17.00 Adem ÖZBAY AZ Kitap Yayıncılık Stand
13.00 - 14.00 Dilara KAVAKLIOĞLU Epsilon Yayınevi Stand
13.00 - 15.00 Gökhan YAVUZEL Kutlu Yayınevi Stand
13.00 - 15.00 İsa ALTUN İskenderiye Kitap Stand
13.00 - 16.00 Adem ÖZBAY AZ Kitap Yayıncılık Stand
13.00 - 16.00 Mustafa OTRAR Edam Eğitim Danışmanlığı Stand
13.00 - 18.00 Salih ALTUN Tunga Yayınları Stand
13.00 - 17.00 Müzeyyen YILMAZ Maşuk Kitap Stand
13.00 - 17.00 Oya ÖZER Maşuk Kitap Stand
13.00 - 17.00 İbrahim ZORLU Maşuk Kitap Stand
13.00 - 16.00 Adem KANDEMİR Hayat Yayınları Stand
13.00 - 14.00 Halime ERDOĞAN Puslu Yayıncılık Stand
13.00 - 15.00 Tuğçe Güçnar KENGİL Sola Unitas Stand
13.00 - 15.00 Emrah YOLAÇ Sola Unitas Stand
14.00 - 16.00 Zeynep BELGELİ Çıra Yayınları Stand
14.00 - 15.00 Fırat ÇAKIR Çıra Yayınları Stand
14.00 - 15.00 Özlem ÇAKIR Çıra Yayınları Stand
14.00 - 16.00 Mehmet DEVECİ Çıra Yayınları Stand
14.00 - 15.00 Bilal Civelek Yediveren Yayınları Stand
14.00 - 16.00 Fatih Mehmet ÜNLÜ Sola Unitas Stand
14.00 - 15.00 Sheila KOEN İlgi Kültür Sanat Yayıncılık Stand
14.00 - 16.00 Orçun OĞLAKÇIOĞLU Martı Yayın Grubu Stand
14.00 - 15.00 Sabiha RANA AZ Kitap Yayıncılık Stand
14.00 - 15.00 Didar KANTARCI BOĞDA Eksik Parça Yayınları Stand
14.00 - 15.00 Cansu MUYAN Epsilon Yayınevi Stand
14.00 - 16.00 Süleyman TÜTÜNCÜ Kutlu Yayınevi Stand
14.00 - 16.00 Ercan ŞARBAT Kutlu Yayınevi Stand
14.00 - 16.00 Emrehan HALICI TÜBİTAK Yayınları Stand
14.00 - 16.00 Samet ÖZTÜRK Mana Yayınları Stand
14.00 - 16.00 Muhammed Emin YILDIRIM Siyer Yayınları Stand
14.00 - 17.00 Tarık Sezai KARATEPE İnkılab Yayınları Stand
14.00 - 17.00 Senai DEMİRCİ Nesil Yayınları Stand
14.00 - 17.00 Handan YALVAÇ ARICI Nesil Yayınları Stand
14.00 - 17.00 Mehmet PAKSU Nesil Yayınları Stand
14.00 - 17.00 Aynur MORKAYA Efsus Yayınları Stand
14.00 - 18.00 Mehmet KORKMAZ MGV Basın Yayın Stand
14.00 - 19.00 Fahri COŞKUN Paydos Yayıncılık Stand
14.00 - 19.00 İbrahim ŞAHİN Paydos Yayıncılık Stand
14.00 - 16.00 Harun ÖZKAN Ren Kitap  Stand
14.00 - 15.00 Şerafettin KAYA Puslu yayıncılık Stand
14.00 - 15.00 İlayda GÜLŞEN Epsilon Yayınevi Stand
14.00 - 16.00 Erhan SERTBAŞ Sola Unitas Stand
14.00 - 16.00 Ahmet Yaşar AKKAYA Mühür Kitaplığı Stand
15.00 - 17.00 Vehbi VAKKASOĞLU Genç Timaş Stand
15.00 - 16.00 Emre TİMUR AZ Kitap Yayıncılık Stand
15.00 - 16.00 İlkim ÖZ Martı Yayın Grubu Stand
15.00 - 16.00 Şule AVLAMAZ Epsilon Yayınevi Stand
15.00 - 17.00 Karani BEDİR Metamorfoz Yayıncılık Stand
15.00 - 17.00 Arif BOZDEMİR Kutlu Yayınevi Stand
15.00 - 17.00 Muhiddin YENİGÜN Uğurböceği Yayınları Stand
15.00 - 17.00 Mustafa ULUÇAY Uğurböceği Yayınları Stand
15.00 - 17.00 Okay TİRYAKİOĞLU Timaş Yayınları Stand
15.00 - 18.00 Dr. Ümit AKTAŞ Hayy Kitap Yayınları Stand
15.00 - 18.00 Yusuf EZEL Akdeniz Matbaa Stand
15.00 - 17.00 Elif-Ümit ÖZKAN Erdem Yayınları Stand
15.00 - 17.00 Suhube GÖKER Erdem Yayınları Stand
15.00 - 16.00 Cevat TURAN Puslu yayıncılık Stand
15.00 - 16.00 Mehmet Lütfi ARSLAN Genç Dergi Stand
15.00 - 17.00 Barış CEYLAN Sola Unitas Stand
15.00 - 17.00 Tuncer AKTAŞ Sola Unitas Stand
16.00 - 18.00 Zeynep OKTAY Ensar Yayın Grubu Stand
16.00 - 18.00 Necla SAKARYA Ensar Yayın Grubu Stand
16.00 - 18.00 Nihat İNANÇ Çıra Yayınları Stand
16.00 - 18.00 İklim ÖZ Martı Yayın Grubu Stand
16.00 - 17.00 Şaban DOĞAN AZ Kitap Yayıncılık Stand
16.00 - 17.00 Selahattin YUSUF Profil Kitap Stand
16.00 - 18.00 Furkan ÇALIŞKAN Profil Kitap Stand
16.00 - 18.00 Muhammed BERDİBEK Profil Kitap Stand
16.00 - 18.00 Mustafa AKAR Profil Kitap Stand
16.00 - 18.00 Samet DOĞAN Profil Kitap Stand
16.00 - 18.00 Turan KIŞLAKÇI Mana Yayınları Stand
16.30 - 18.00 Ayşe ŞENER Mana Yayınları Stand
17.00 - 18.00 Prof. Dr. Necmettin ALKAN Erdem Yayınları Stand
11 Mart Pazar
Saat Yazar İsmi Yayınevi Yer
10.00 - 20.00 Mehmet KOÇYİĞİT Altaylı Kitap Stand
10.00 - 17.00 Gülden ZENGİN Eğitim Yayınevi ve Salon Yayınevi Stand
10.00 - 20.00 Nevin EKMEKÇİOĞLU Altaylı Kitap Stand
10.00 - 18.00 Süleyman KOCABAŞ Süleyman Kocabaş Kütüphanesi Stand
10.00 - 18.00 Berna OLGAÇ Mühür Kitaplığı Stand
10.00 - 18.00 Ahmet Zeki YEŞİL Mühür Kitaplığı Stand
10.00 - 18.00 Cemal ULU AZ Kitap Yayıncılık Stand
10.00 - 19.00 Ayşen BOZKIR Maşuk Kitap Stand
10.00 - 18.00 Kader GÜNEŞ AZ Kitap Yayıncılık Stand
10.00 - 19.00 Serhat KARABAŞ Maşuk Kitap Stand
10.00 - 20.00 Haşim ALIŞ Altaylı Kitap Stand
10.00 - 20.00 Günay DEMİR Altaylı Kitap Stand
10.00 - 20.00 Bekir ÖZTÜRK Altaylı Kitap Stand
10.00 - 18.00 Özkan ÖZE Uğurböceği Yayınları Stand
10.00 - 18.00 Tarık USLU Uğurböceği Yayınları Stand
10.00 - 20.00 Okyanus TAMMİS Altaylı Kitap Stand
10.00 - 18.00 Melike MELİS Maşuk Kitap Stand
10.00 - 18.00 Selçuk ALKAN AZ Kitap Yayıncılık Stand
11.00 - 16.00 Bestami YAZGAN Nar Yayınları Stand
11.00 - 18.00 Tolga ÇAĞLAYAN Maşuk Kitap Stand
11.00 - 13.00 Timur KOCAOĞLU Kutlu Yayınevi Stand
11.00 - 13.00 Burcu YANIKLAR Kutlu Yayınevi Stand
11.00 - 18.00 Yusuf ASAL Nesil Yayınları Stand
11.00 - 18.00 Ufuk TUFAN Nesil Yayınları Stand
11.00 - 17.00 Kemal KÜNTAŞ Kalender Yayınevi Stand
11.00 - 16.00 Ergün TANLAK Kalem Vakfı Yayınları Stand
11.00 - 15.00 Esra AVGÖREN Damla Yayınevi Stand
11.00 - 18.00 Osman TATLI Maşuk Kitap Stand
12.00 - 16.00 Mustafa FIRAT Mühür Kitaplığı Stand
12.00 - 14.00 Müveddet BAYRAKTAR Kutlu Yayınevi Stand
12.00 - 14.00 Hayri TEKGÖZ Kutlu Yayınevi Stand
12.00 - 14.00 Atilla SAYIN Kutlu Yayınevi Stand
12.00 - 16.00 Muharrem UÇAN Kalender Yayınevi Stand
12.00 - 19.00 Süleyman UĞURLU Köklü Değişim Medya Stand
12.00 - 13.00 Vildan Nur KARAOĞLAN Epsilon Yayınevi Stand
12.30 - 17.00 Zekariya BEŞİRLİ Maşuk Kitap Stand
13.00 - 15.00 Seçil OĞUZ Mühür Kitaplığı Stand
13.00 - 15.00 Ebubekir SUBAŞI Çelik Yayınevi Stand
13.00 - 15.00 Sibel ÖZKIZIKLI İlgi Kültür Sanat Yayıncılık Stand
13.00 - 17.00 İbrahim ZORLU Maşuk Kitap Stand
13.00 - 17.00 Adem ÖZBAY AZ Kitap Yayıncılık Stand
13.00 - 14.00 Ahmet Murat BÜLBÜL AZ Kitap Yayıncılık Stand
13.00 - 15.00 Ergin UYGUN Kutlu Yayınevi Stand
13.00 - 17.00 Süleyman EZBER Uğurböceği Yayınları Stand
13.00 - 15.00 Kadir CANATAN Mana Yayınları Stand
13.00 - 15.00 Halil KALKAN Kutlu Yayınevi Stand
13.00 - 15.00 Ali Erkan KAVAKLI Hayat Yayınları Stand
13.00 - 14.00 Mehtap Serra KAYA Epsilon Yayınevi Stand
13.00 - 15.00 Ali ARSLAN İskenderiye Kitap Stand
13.00 - 17.00 Merve ATEŞ Efsus Yayınları Stand
13.00 - 17.00 Funda ÖZÇUBUK Maşuk Kitap Stand
13.00 - 17.00 Temir Ağa DEMİR Akis Kitap Stand
13.00 - 15.00 Emine Fikriye BELEDİYE Siyer Yayınları Stand
13.00 - 14.00 Gerçek AĞYEL Puslu Yayıncilik Stand
13.00 - 17.00 Adem ÖZBAY AZ Kitap Yayıncılık Stand
13.00 - 17.00 Müzeyyen YILMAZ Maşuk Kitap Stand
13.00 - 17.00 Oya ÖZER Maşuk Kitap Stand
14.00 - 15.00 Kursad BERKKAN Yediveren Yayınları Stand
14.00 - 15.00 Koray KAMACI Yediveren Yayınları Stand
14.00 - 15.00 Hamdi KALYONCU Yediveren Yayınları Stand
14.00 - 15.00  Gülsen KILIÇARSLAN Nemesis Yayınları Stand
14.00 - 16.00 Esan GÜL Çıra Yayınları Stand
14.00 - 16.00 Ramazan KAYAN Çıra Yayınları Stand
14.00 - 16.00 Ahmet Akay AZAK Ensar Yayın Grubu Stand
14.00 - 16.00 Fatih ÇITLAK Timaş Yayınları Stand
14.00 - 15.00 Hanri BENAZUS Türkiye Barolar Birliği Başkanlığı Stand
14.00 - 15.00 Hande BİRSAY İndigo Kitap Stand
14.00 - 16.00 Ediz ALTUN Martı Yayın Grubu Stand
14.00 - 18.00 Dr. Hayri GÖZLÜKGİLLER Hayy Kitap Yayınları İmza Salonu Hall 8
14.00 - 15.00 Deniz YILDIRIM AZ Kitap Yayıncılık Stand
14.00 - 16.00 Eyüp AKYÜZ MGV Basın Yayın Stand
14.00 - 16.00 Yağız GÖNÜLER MGV Basın Yayın Stand
14.00 - 15.00 Aykut ERTUĞRUL Ketebe Yayınları Stand
14.00 - 15.00 İsmail KILIÇASLAN Ketebe Yayınları Stand
14.00 - 15.00 Ali EMRE Ketebe Yayınları Stand
14.00 - 15.30 Abdülaziz BAYINDIR Süleymaniye Vakfı Yayınları Stand
14.00 - 15.00 Handan ÖZTÜRK Eksik Parça Yayınları Stand
14.00 - 17.00 Abdurrahman DİLİPAK İnkilab Yayınları Stand
14.00 - 17.00 Ömer Faruk DERE İnkilab Yayınları Stand
14.00 - 17.00 Hacer SÖNMEZ İnkilab Yayınları Stand
14.00 - 16.00 İlkay AYDIN Kutlu Yayınevi Stand
14.00 - 16.00 Temel KILINÇLI Kutlu Yayınevi Stand
14.00 - 16.00 Sena GÜNTÜRK Uğur Tuna Yayınları Stand
14.00 - 16.00 Mehmet Esabil YURDAKUL TÜBİTAK Yayınları Stand
14.00 - 16.00 Mehmet YAŞAR Uğurböceği Yayınları Stand
14.00 - 16.00 Canan KARATAY Hayy Kitap Yayınları Stand
14.00 - 17.00 Fatma Çağdaş BÖREKÇİ Nesil Yayınları Stand
14.00 - 17.00 Aynur MORKAYA Efsus Yayınları Stand
14.00 - 17.00 Vehpi Vakkaoğlu Nesil Yayınları Stand
14.00 - 15.00 Buse KUDUN Epsilon Yayınevi Stand
14.00 - 15.00 Su TUNÇ Doğan Egmond Yayıncılık Stand
14.00 - 16.00 Ayla KOCA Ren Kitap  Stand
14.00 - 17.00 Murat BAŞARAN Damla Yayınevi Stand
14.00 - 17.00 Zafer BİLGİ Damla Yayınevi Stand
14.00 - 15.00 Birgül AL Puslu Yayıncilik Stand
14.00 - 17.00 MUSTAFA ULUSOY Alfa Yayın Grubu Stand
15.00 - 18.00 Mustafa YILDIZ Çıra Yayınları Stand
15.00 - 16.00 Hacer ATLI İlgi Kültür Sanat Yayıncılık Stand
15.00 - 16.00 Şener İŞLEYEN AZ Kitap Yayıncılık Stand
15.00 - 16.00 Mustafa BUDAK Ketebe Yayınları Stand
15.00 - 17.00 Emre MİYASOĞLU Metamorfoz Yayıncılık Stand
15.00 - 16.00 Ahmet ANAPLI Profil Kitap Stand
15.00 - 17.00 Serap BİRTEK Kutlu Yayınevi Stand
15.00 - 17.00 Arif BOZDEMİR Kutlu Yayınevi Stand
15.00 - 17.00 Engin NAYMAN Ferfir Yayınları Stand
15.00 - 17.00 İlknur ALTINTAŞ Ferfir Yayınları Stand
15.00 - 17.00 Şinasi GÜNDÜZ Mana Yayınları Stand
15.00 - 17.00 Ayşe YILMAZ Hayy Kitap Yayınları Stand
15.00 - 17.00 Salih SURUÇ Timaş Yayınları Stand
15.00 - 17.00 Vehbi KARAKAŞ Siyer Yayınları Stand
15.00 - 16.00 Taha KILIÇ Genç Dergi Stand
15.00 - 17.00 Zehra Emre DURAN Sola Unitas Stand
15.00 - 17.00 Aydan ÖĞRETMEN Sola Unitas Stand
15.00 - 17.00 AYŞE KULİN Alfa Yayın Grubu Stand
16.00 - 18.00 Yusuf TOSUN Çıra Yayınları Stand
16.00 - 18.00 Bülent ACUN Çıra Yayınları Stand
16.00 - 18.00 Gülay HÜSEYNOVA Martı Yayın Grubu Stand
16.00 - 17.00 Kader KESKİN AZ Kitap Yayıncılık Stand
16.00 - 18.00 Semih KAPLANOĞLU H Yayınları Stand
16.00 - 17.00 Nevzat TARHAN Timaş Yayınları Stand
16.00 - 18.00 Serdar TUNCER Profil Kitap İmza Salonu Hall 8
16.00 - 17.00 Abdulkadir TURAN Erdem Yayınları İmza Salonu Hall 8
16.30 - 17.00 Hatice Sarı TAN Genç Dergi Stand
17.00 - 20.00 Serdar TUNCER Profil Kitap Stand
17.00 - 19.00 Leyla İPEKÇİ H Yayınları Stand
18.00 - 20.00 İSKENDER PALA Alfa Yayın Grubu Stand
12 Mart Pazartesi
Saat Yazar İsmi Yayınevi Yer
10.00 - 19.00 Avni TEMİZ Koru Yayıncılık Stand
10.00 - 17.00 Birsel Alver YAZICI Eğitim Yayınevi ve Salon Yayınevi Stand
10.00 - 16.00 Eda BAYRAK Yediveren Yayınları Stand
10.00 - 16.00 Ahmet Baki YERLİ Yediveren Yayınları Stand
14.00 - 15.00 Yunus ARKIN Yediveren Yayınları Stand
14.00 - 15.00 Murat TUNALI Yediveren Yayınları Stand
10.00 - 16.00 Yiğit Recep EFE Yediveren Yayınları Stand
10.00 - 20.00 Bekir ÖZTÜRK Altaylı Kitap Stand
10.00 - 19.00 Ayşen BOZKIR Maşuk Kitap Stand
10.00 - 18.00 Süleyman KOCABAŞ Süleyman Kocabaş Kütüphanesi Stand
10.00 - 18.00 Berna OLGAÇ Mühür Kitaplığı Stand
10.00 - 18.00 Ahmet Zeki YEŞİL Mühür Kitaplığı Stand
10.00 - 18.00 Cemal ULU AZ Kitap Yayıncılık Stand
10.00 - 15.00 Yusuf DURSUN Nar Yayınları Stand
10.00 - 19.00 Serhat KARABAŞ Maşuk Kitap Stand
10.00 - 13.00 Sadettin TURHAN Efsus Yayınları Stand
10.00 - 20.00 Okyanus TAMMİS Altaylı Kitap Stand
10.00 - 18.00 Selçuk ALKAN AZ Kitap Yayıncılık Stand
10.00 - 18.00 Ayşen BOZKUŞ Maşuk Kitap Stand
10.00 - 18.00 Kader GÜNEŞ AZ Kitap Yayıncılık Stand
10.00 - 18.00 Melike MELİS Maşuk Kitap Stand
11.00 - 14.00 Yurdagül ŞAHİN Martı Yayın Grubu Stand
11.00 - 18.00 Tolga ÇAĞLAYAN Maşuk Kitap Stand
11.00 - 13.00 Fatih EMİROĞLU Kutlu Yayınevi Stand
11.00 - 13.00 Şöhret Doğruyol SAĞBAŞ Epsilon Yayınevi Stand
11.00 - 17.00 Nehir Aydın GÖKDUMAN Damla Yayınevi Stand
11.00 - 17.00 Nur DOMBAYCI Damla Yayınevi Stand
11.00 - 18.00 Osman TATLI Maşuk Kitap Stand
12.00 - 13.00 Erdoğan OĞULTEKİN Eksik Parça Yayınları Stand
12.00 - 14.00 Gökbey ULUÇ Kutlu Yayınevi Stand
12.00 - 14.00 Sucettin ULUÇ Kutlu Yayınevi Stand
12.30 - 17.00 Zekariya BEŞİRLİ Maşuk Kitap Stand
13.00 - 17.00 Adem ÖZBAY AZ Kitap Yayıncılık Stand
11.00 - 15.00 Tuncel ALTINKÖPRÜ Çilek Kitaplar - Genç Hayat Stand
13.00 - 14.00 Ercan UÇAK AZ Kitap Yayıncılık Stand
13.00 - 15.00 Aliye Aybuke ULUÇ Kutlu Yayınevi Stand
13.00 - 15.00 Elif ACAR Ferfir Yayınları Stand
13.00 - 14.30 Hülya ÜNAL Multibem Stand
13.00 - 17.00 Funda ÖZÇUBUK Maşuk Kitap Stand
14.00 - 16.00 Adem TURAN Metamorfoz Yayıncılık Stand
16.00 - 18.00 Mustafa TEKİN Mana Yayınları Stand
13 Mart Salı
Saat Yazar İsmi Yayınevi Yer
10.00 - 12.00 Binnur TEKİNALP Ferfir Yayınları Stand
10.00 - 12.00 Hülya KARAHODA Ferfir Yayınları Stand
10.00 - 16.00 Yiğit Recep EFE Yediveren Yayınları Stand
10.00 - 16.00 Eda BAYRAK Yediveren Yayınları Stand
10.00 - 16.00 Ahmet Baki YERLİ Yediveren Yayınları Stand
10.00 - 16.00 Şerif EFE Yediveren Yayınları Stand
10.00 - 18.00 Berna OLGAÇ Mühür Kitaplığı Stand
10.00 - 18.00 Ahmet Zeki YEŞİL Mühür Kitaplığı Stand
10.00 - 15.00 Yusuf DURSUN Nar Yayınları Stand
10.00 - 18.00 Süleyman KOCABAŞ Süleyman Kocabaş Kütüphanesi Stand
10.00 - 20.00 Bekir ÖZTÜRK Altaylı Kitap Stand
10.00 - 19.00 Serhat KARABAŞ Maşuk Kitap Stand
10.00 - 11.00 Zeynep ÖZDOĞRU Multibem Stand
10.00 - 18.00 Cemal ULU AZ Kitap Yayıncılık Stand
10.00 - 19.00 Ayşen BOZKIR Maşuk Kitap Stand
10.00 - 20.00 Okyanus TAMMİS Altaylı Kitap Stand
10.00 - 18.00 Mehmet Ali ÇATAL Nutuk Yayınevi Stand
10.00 - 18.00 Selçuk ALKAN AZ Kitap Yayıncılık Stand
10.00 - 14.00 Nehir Aydın GÖKDUMAN Erdem Yayınları Stand
10.00 - 18.00 Kader GÜNEŞ AZ Kitap Yayıncılık Stand
10.00 - 18.00 Melike MELİS Maşuk Kitap Stand
11.00 - 15.00 Mustafa USLU Erkam Yayınları Stand
11.00 - 13.00 Salih UYAN Carpe Diem Kitap Stand
11.00 - 12.00 Binnur MİNİÇ Eksik Parça Yayınları Stand
11.00 - 14.00 Gamze TUNCEL Martı Yayın Grubu Stand
11.00 - 18.00 Tolga ÇAĞLAYAN Maşuk Kitap Stand
11.00 - 13.00 Kurgan Bilişim Güvenliği Merkezi Kutlu Yayınevi Stand
11.00 - 15.00 Yusuf ASAL Uğurböceği Yayınları Stand
11.00 - 15.00 Tuncel ALTINKÖPRÜ Çilek Kitaplar - Genç Hayat Stand
11.00 - 15.00 Oğuz SAYGIN Çilek Kitaplar - Genç Hayat Stand
11.00 - 14.00 Hakan ATALAY İskenderiye Kitap Stand
11.00 - 13.00 Suat KARADAĞ Siyer Yayınları Stand
11.00 - 18.00 Osman TATLI Maşuk Kitap Stand
12.00 - 14.00 Birsen Ekim ÖZEN Timaş Çocuk Stand
12.30 - 17.00 Zekariya BEŞİRLİ Maşuk Kitap Stand
13.00 - 15.00 IŞIK ÖĞÜTÇÜ Alfa Yayın Grubu Stand
13.00 - 17.00 Adem ÖZBAY AZ Kitap Yayıncılık Stand
14.00 - 15.00 Ceyden CASARETTO Doğan Egmond Yayıncılık Stand
15.00 - 16.00 Yahya KARAKURT AZ Kitap Yayıncılık Stand
14 Mart Çarşamba
Saat Yazar İsmi Yayınevi Yer
10.00 - 20.00 Okyanus TAMMİS Altaylı Kitap Stand
10.00 - 19.00 Ayşen BOZKIR Maşuk Kitap Stand
10.00 - 16.00 Eda BAYRAK Yediveren Yayınları Stand
10.00 - 16.00 Şerif EFE Yediveren Yayınları Stand
10.00 - 16.00 Yiğit Recep EFE Yediveren Yayınları Stand
10.00 - 16.00 Ömer Burak Çınar Yediveren Yayınları Stand
10.00 - 20.00 Bekir ÖZTÜRK Altaylı Kitap Stand
10.00 - 13.00 Hüseyin Emin ÖZTÜRK Nar Yayınları Stand
10.00 - 18.00 Berna OLGAÇ Mühür Kitaplığı Stand
10.00 - 18.00 Ahmet Zeki YEŞİL Mühür Kitaplığı Stand
10.00 - 13.00 Sadettin TURHAN Efsus Yayınları Stand
10.00 - 18.00 Süleyman KOCABAŞ Süleyman Kocabaş Kütüphanesi Stand
10.00 - 19.00 Serhat KARABAŞ Maşuk Kitap Stand
10.00 - 18.00 Cemal ULU AZ Kitap Yayıncılık Stand
10.00 - 18.00 Selçuk ALKAN AZ Kitap Yayıncılık Stand
10.00 - 16.00 Serhat KARABAŞ Maşuk Kitap Stand
10.00 - 18.00 Kader GÜNEŞ AZ Kitap Yayıncılık Stand
10.00 - 18.00 Melike MELİS Maşuk Kitap Stand
10.30 - 14.00 Mehtap ŞENKAYA Ensar Yayın Grubu Stand
10.30 - 14.00 Nefise ATÇAKARLAR Timaş Çocuk Stand
10.30 - 15.00 Kayahan DEMİR Carpe Diem Kitap Stand
11.00 - 16.00 Ülker KURTCAN AZ Kitap Yayıncılık Stand
11.00 - 18.00 Tolga ÇAĞLAYAN Maşuk Kitap Stand
11.00 - 15.00 Süleyman EZBER Uğurböceği Yayınları Stand
11.00 - 17.00 Kemal KÜNTAŞ Kalender Yayınevi Stand
11.00 - 12.00 Mustafa BALEL Eksik Parça Yayınları Stand
11.00 - 13.00 Handan DERYA Epsilon Yayınevi Stand
11.00 - 15.00 Cem GÜLBENT Timaş Çocuk Stand
11.00 - 17.00 Talip ARIŞAHİN Damla Yayınevi Stand
11.00 - 18.00 Osman TATLI Maşuk Kitap Stand
12.00 - 16.00 Seca ÖZTÜRK Ensar Yayın Grubu Stand
12.00 - 13.00 Erdoğan OĞULTEKİN Eksik Parça Yayınları Stand
12.30 - 17.00 Zekariya BEŞİRLİ Maşuk Kitap Stand
13.00 - 15.00 IŞIK ÖĞÜTÇÜ Alfa Yayın Grubu Stand
13.00 - 17.00 Adem ÖZBAY AZ Kitap Yayıncılık Stand
13.00 - 15.00 Achilles VALENTİN Sola Unitas Stand
13.00 - 16.00 Adem KANDEMİR AZ Kitap Yayıncılık Stand
13.00 - 14.30 Pdg. Semra ALKAN Multibem Stand
13.00 - 15.00 Toprak IŞIK Doğan Egmond Yayıncılık Stand
13.00 - 16.00 Adem KANDEMİR Hayat Yayınları Stand
13.00 - 15.00 Tuncay DAĞLI Puslu Yayıncılık Stand
13.00 - 15.00 İbrahim BALCI Puslu Yayıncılık Stand
14.00 - 16.00 Hasan Basri BİLGİN Hayat Yayınları Stand
14.00 - 16.00 Hale Cürgül CANAT Erkam Yayınları Stand
14.00 - 15.00 Ramazan AKKIR AZ Kitap Yayıncılık Stand
15.00 - 18.00 Abdülaziz YILMAZ MGV Basın Yayın Stand
15 Mart Perşembe
Saat Yazar İsmi Yayınevi Yer
10.00 - 20.00 Bekir ÖZTÜRK Altaylı Kitap Stand
10.00 - 20.00 Okyanus TAMMİS Altaylı Kitap Stand
10.00 - 17.00 Atilla GİRGİN Eğitim Yayınevi ve Salon Yayınevi Stand
10.00 - 16.00 Şerif EFE Yediveren Yayınları Stand
10.00 - 17.00 Suat GEZGİN Eğitim Yayınevi ve Salon Yayınevi Stand
10.00 - 19.00 Ayşen BOZKIR Maşuk Kitap Stand
10.00 - 18.00 Berna OLGAÇ Mühür Kitaplığı Stand
10.00 - 16.00 Yiğit Recep EFE Yediveren Yayınları Stand
10.00 - 16.00 Ömer Burak Çınar Yediveren Yayınları Stand
10.00 - 16.00 Eda Bayrak Yediveren Yayınları Stand
10.00 - 18.00 Ahmet Zeki YEŞİL Mühür Kitaplığı Stand
10.00 - 18.00 Cemal ULU AZ Kitap Yayıncılık Stand
10.00 - 18.00 Süleyman KOCABAŞ Süleyman Kocabaş Kütüphanesi Stand
10.00 - 19.00 Serhat KARABAŞ Maşuk Kitap Stand
10.00 - 18.00 Selçuk ALKAN AZ Kitap Yayıncılık Stand
10.00 - 18.00 Kader GÜNEŞ AZ Kitap Yayıncılık Stand
10.00 - 18.00 Melike MELİS Maşuk Kitap Stand
10.30 - 15.00 Ahmet EFE Nar Yayınları Stand
10.30 - 14.00 Simuzer YAZICI Carpe Diem Kitap Stand
10.30 - 15.00 Şeniz BAŞ Timaş Çocuk Stand
10.30 - 15.00 Ömer SEVİNÇGÜL Carpe Diem Kitap Stand
10.30 - 15.00 Haktan Kaan İÇEL Timaş Çocuk Stand
11.00 - 15.00 Mustafa USLU Erkam Yayınları Stand
11.00 - 15.00 Melih TUĞTAĞ Çilek Kitaplar - Genç Hayat Stand
11.00 - 15.00 Uğur ARIKAN Doğan Egmond Yayıncılık Stand
11.00 - 18.00 Tolga ÇAĞLAYAN Maşuk Kitap Stand
11.00 - 13.00 Ahmet MERTCAN Siyer Yayınları Stand
11.00 - 18.00 Osman TATLI Maşuk Kitap Stand
12.00 - 14.00 Psk. Müzeyyen ÇİÇEK Multibem Stand
12.00 - 13.00 Erdoğan OĞULTEKİN Eksik Parça Yayınları Stand
12.30 - 17.00 Zekariya BEŞİRLİ Maşuk Kitap Stand
13.00 - 15.00 Fatma AYHAN Ensar Yayın Grubu Stand
13.00 - 17.00 Adem ÖZBAY AZ Kitap Yayıncılık Stand
14.00 - 16.00 İsmail ÖZCAN Erkam Yayınları Stand
14.00 - 18.00 İbrahim VELİ MGV Basın Yayın Stand
15.00 - 16.00 Faruk ÖNDAĞ Timaş Yayınları Stand
16.00 - 18.00 Nurullah GENÇ Timaş Yayınları Stand
16 Mart Cuma
Saat Yazar İsmi Yayınevi Yer
10.00 - 20.00 Okyanus TAMMİS Altaylı Kitap Stand
10.00 - 20.00 Bekir ÖZTÜRK Altaylı Kitap Stand
10.00 - 16.00 Yiğit Recep EFE Yediveren Yayınları Stand
10.00 - 16.00 Eda BAYRAK Yediveren Yayınları Stand
10.00 - 16.00 Ömer Burak ÇINAR Yediveren Yayınları Stand
10.00 - 16.00 Şerif EFE Yediveren Yayınları Stand
10.00 - 17.00 Furkan ER Eğitim Yayınevi ve Salon Yayınevi Stand
10.00 - 19.00 Serhat KARABAŞ Maşuk Kitap Stand
10.00 - 19.00 Ayşen BOZKIR Maşuk Kitap Stand
10.00 - 20.00 Merve ATEŞ Efsus Yayınları Stand
10.00 - 18.00 Süleyman KOCABAŞ Süleyman Kocabaş Kütüphanesi Stand
10.00 - 18.00 Cemal ULU AZ Kitap Yayıncılık Stand
10.00 - 18.00 Berna OLGAÇ Mühür Kitaplığı Stand
10.00 - 18.00 Ahmet Zeki YEŞİL Mühür Kitaplığı Stand
10.00 - 20.00 Gökbey ULUÇ Türk Dili Derneği Stand
10.00 - 18.00 Kader GÜNEŞ AZ Kitap Yayıncılık Stand
10.00 - 18.00 Selçuk ALKAN AZ Kitap Yayıncılık Stand
10.00 - 18.00 Melike MELİS Maşuk Kitap Stand
10.30 - 13.00 Rana DEMİRİZ Genç Timaş Stand
11.00 - 15.00 NESLİHAN NUR TÜRK Erkam Yayınları Stand
11.00 - 18.00 Tolga ÇAĞLAYAN Maşuk Kitap Stand
11.00 - 15.00 Mine SOTA Genç Timaş Stand
11.00 - 15.00 MELİH TUĞTAĞ Çilek Kitaplar - Genç Hayat Stand
11.00 - 18.00 Osman TATLI Maşuk Kitap Stand
12.00 - 18.00 Serdar TOPBAŞ Uğurtuna Yayınları Stand
12.00 - 14.00 Özgür BALPINAR Genç Timaş Stand
12.30 - 17.00 Zekariya BEŞİRLİ Maşuk Kitap Stand
13.00 - 15.00 Hamit YOLCU Çelik Yayınevi Stand
13.00 - 15.00 Derya DERİN Martı Yayın Grubu Stand
13.00 - 17.00 Adem ÖZBAY AZ Kitap Yayıncılık Stand
13.00 - 14.00 Adnan BİNYAZAR Eksik Parça Yayınları Stand
13.00 - 15.00 SALİHA ERDİM Hayat Yayınları Stand
13.00 - 15.00 Banu SAVU Doğan Egmond Yayıncılık Stand
14.00 - 15.00 Başak ARYA Nemesis Yayınları Stand
14.00 - 18.00 Firdevs ÇAĞLAYAN MGV Basın Yayın Stand
14.00 - 18.00 Dilek ERDEM MGV Basın Yayın Stand
14.00 - 18.00 Murat ALP Uğurtuna Yayınları Stand
14.00 - 15.00 Bircan Usallı SİLAN Epsilon Yayınevi Stand
15.00 - 17.00 AKİF KARAYEL Erkam Yayınları Stand
15.00 - 17.00 ÖMER FARUK DEMİREŞİK Erkam Yayınları Stand
15.00 - 17.00 HALİME DEMİREŞİK Erkam Yayınları Stand
15.00 - 17.00 ŞEFİKA MERİÇ Erkam Yayınları Stand
15.00 - 17.00 Pınar KURBAN Selimer Yayınları Stand
15.00 - 18.00 Gürbüz AZAK Damla Yayınevi Stand
15.00 - 18.00 Nurettin TAŞKESEN Damla Yayınevi Stand
17 Mart Cumartesi
Saat Yazar İsmi Yayınevi Yer
10.00 - 18.00 Cemal ULU AZ Kitap Yayıncılık Stand
10.00 - 20.00 Mehmet DİNÇ Gen Okur Dergi Stand
10.00 - 18.00 Süleyman KOCABAŞ Süleyman Kocabaş Kütüphanesi Stand
10.00 - 18.00 Berna OLGAÇ Mühür Kitaplığı Stand
10.00 - 18.00 Ahmet Zeki YEŞİL Mühür Kitaplığı Stand
10.00 - 20.00 Bekir ÖZTÜRK Altaylı Kitap Stand
10.00 - 20.00 Bolat ÜNSAL Altaylı Kitap Stand
10.00 - 18.00 Kader GÜNEŞ AZ Kitap Yayıncılık Stand
10.00 - 19.00 Ayşen BOZKIR Maşuk Kitap Stand
10.00 - 15.00 Melek ÇE Uğurböceği Yayınları Stand
10.00 - 18.00 Tarık USLU Uğurböceği Yayınları Stand
10.00 - 19.00 Serhat KARABAŞ Maşuk Kitap Stand
10.00 - 18.00 Özkan ÖZE Uğurböceği Yayınları Stand
10.00 - 20.00 Okyanus TAMMİS Altaylı Kitap Stand
10.00 - 18.00 Selçuk ALKAN AZ Kitap Yayıncılık Stand
10.00 - 18.00 Melike MELİS Maşuk Kitap Stand
10.30 - 15.00 Ömer SEVİNÇGÜL Carpe Diem Kitap Stand
11.00 - 15.00 SALİH ZEKİ MERİÇ Erkam Yayınları Stand
11.00 - 13.00 Pof. Dr. Beril DEDEOĞLU İlgi Kültür Sanat Yayıncılık Stand
11.00 - 13.00 Mehmet Mert ÇAM İlgi Kültür Sanat Yayıncılık Stand
11.00 - 18.00 Tolga ÇAĞLAYAN Maşuk Kitap Stand
11.00 - 13.00 Gülden RAMAZAN Kutlu Yayınevi Stand
11.00 - 17.00 Nurgül BERİKBOLOVA Kalender Yayınevi Stand
11.00 - 15.00 Şebnem Güler KARACAN Uğurböceği Yayınları Stand
11.00 - 18.00 Yusuf ASAL Nesil Yayınları Stand
11.00 - 17.00 Zekeriya EFİLOĞLU Hayat Yayınları Stand
11.00 - 15.00 Melih TUĞTAĞ Çilek Kitaplar - Genç Hayat Stand
11.00 - 19.00 Suat TURGUT Güneşyolu Yayıncılık Stand
11.00 - 13.00 Ayşe KANAT TÜRKOĞLU Kutlu Yayınevi Stand
11.00 - 18.00 Erkan ORHAN Maşuk Kitap Stand
11.00 - 14.00 Sara Gürbüz ÖZEREN Damla Yayınevi Stand
11.00 - 15.00 Mine SOTA Erdem Yayınları Stand
11.00 - 17.00 Bilal ÖZBAY AZ Kitap Yayıncılık Stand
11.00 - 18.00 Osman TATLI Maşuk Kitap Stand
11.16 - 16.30 Hüseyin MUTLU Akis Kitap Stand
12.00 - 15.00 MUSTAFA USLU Erkam Yayınları Stand
12.00 - 14.00 Varol YAŞAROĞLU Eksik Parça Yayınları Stand
12.00 - 14.00 Derya DEMİR Kutlu Yayınevi Stand
12.00 - 14.00 Serkan DOĞAN Kutlu Yayınevi Stand
12.00 - 16.00 Nurgül SÖNMEZ Uğur Tuna Yayınları Stand
12.00 - 16.00 Prof. Dr. Abdulvahap KARA Kalender Yayınevi Stand
12.00 - 16.00 Muharrem UÇAN Kalender Yayınevi Stand
12.00 - 19.00 Necmettin ŞAHİNLER HayyKitap Yayınları Stand
12.00 - 16.00 Birsen Ekim ÖZEN Timaş Çocuk Stand
12.00 - 19.00 Musa BAYOĞLU Köklü Değişim Yayınları Stand
12.00 - 17.00 Nil Didem ŞİMŞEK Akis Kitap Stand
12.00 - 17.00 Cihan SEZEN Kalender Yayinevi Stand
12.00 - Yusuf PİLİÇ Ephesus Yayınları İmza Salonu Hall 8
12.00 - Emre GÜL Ephesus Yayınları İmza Salonu Hall 8
12.00 - Koray YERSÜREN Ephesus Yayınları İmza Salonu Hall 8
12.30 - 17.00 Zekariya BEŞİRLİ Maşuk Kitap Stand
12.30 - 14.30 Tuğçe AKSAL İthaki & Müptela Yayınları Stand
13.00 - 17.00 ADEM APAK Ensar Yayın Grubu Stand
13.00 - 17.00 İLKNUR GÜNAY APAK Ensar Yayın Grubu Stand
13.00 - 17.00 GÜLTEN BALCI Ensar Yayın Grubu Stand
13.00 - 15.00 Hamit YOLCU Çelik Yayınevi Stand
13.00 - 17.00 Adem ÖZBAY AZ Kitap Yayıncılık Stand
13.00 - 17.00 İbrahim ZORLU Maşuk Kitap Stand
13.00 - 17.00 Öznur YILDIRIM Pegasus Yayınları İmza Salonu Hall 8
13.00 - 15.00 Selim Han YENİACUN İlgi Kültür Sanat Yayıncılık Stand
13.00 - 17.00 Oya ÖZER Maşuk Kitap Stand
13.00 - 15.00 Mehmet Şamil BAŞ Metamorfoz Yayıncılık Stand
13.00 - 16.00 Ali Haydar HAKSAL MGV Basın Yayın Stand
13.00 - 15.00 Hayri TEKGÖZ Kutlu Yayınevi Stand
13.00 - 15.00 Sezgin ARSLAN Kutlu Yayınevi Stand
13.00 - 16.00 Ayhan Yavuz AÇIKGÖZ Edam Eğitim Danışmanlığı Stand
13.00 - 15.00 Koray ŞERBETÇİ Nesil Yayınları Stand
13.00 - 15.00 Gençosman DENİZCİ Hayat Yayınları Stand
13.00 - 18.00 Ahmed Günbay YILDIZ Timaş Yayınları Stand
13.00 - 15.00 Fırat İZGİ & Meriç İZGİ AGAPİ Yayınları İmza Salonu Hall 8
13.00 - 18.00 Fatma İLDİGE Tunga Yayınları Stand
13.00 - 14.00 Şöhret Doğruyol SAĞBAŞ Epsilon Yayınevi Stand
13.00 - 15.00 Perihan YILLI İskenderiye Kitap Stand
13.00 - 17.00 Gökhan KILIÇARSLAN Maşuk Kitap Stand
13.00 - 16.00 Bilal ÖZBAY Akis Kitap Stand
13.00 - 14.00 Melissa Puslu Yayıncılık Stand
13.00 - 14.00 Sevim YÜCEL AZ Kitap Yayıncılık Stand
13.00 - 14.00 ZEYNEP DOĞAN BALCI EFTALYA KİTAP Stand
13.00 - 14.00 İbrahim Özbay AZ Kitap Yayıncılık Stand
13.00 - 14.00 Bilal Sami Göhdemir- AZ Kitap Yayıncılık Stand
13.00 - 14.00 ZEHRA ERSÖZLÜ EFTALYA KİTAP Stand
13.00 - 17.00 Müzeyyen YILMAZ Maşuk Kitap Stand
13.00 - 14.00 Ayşegül Kalay Ephesus Yayınları İmza Salonu Hall 8
13.00 - 14.00 M.rise Ephesus Yayınları İmza Salonu Hall 8
13.00 - 14.00 Mehtap Fırat Ephesus Yayınları İmza Salonu Hall 8
13.00 - 14.00 Ayşe Nur Ephesus Yayınları İmza Salonu Hall 8
13.00 - 14.00 Fatma Erdek Ephesus Yayınları İmza Salonu Hall 8
13.00 - 14.00 Asude Ephesus Yayınları İmza Salonu Hall 8
13.00 - 14.00 Aslı Karabulut Ephesus Yayınları İmza Salonu Hall 8
13.00 - 14.00 T.Y.Mezer Ephesus Yayınları İmza Salonu Hall 8
13.30 - 14.30 Betül Güçlü İthaki & Müptela Yayınları Stand
14.00 - 16.00 Ahmet Mercan Çıra Yayınları Stand
14.00 - 16.00 Öğr. Gör. Emin Sansarcı Alternatif Yayıncılık Stand
14.00 - 15.00 Beyzanur Yılmaz Yediveren Yayınları Stand
14.00 - 15.00 Murat Tulga Buyruk Nemesis Yayınları Stand
14.00 - 15.00 Oya Akbaş Yediveren Yayınları Stand
14.00 - 15.00 Çetin Çifçioğlu Yediveren Yayınları Stand
14.00 - 15.00 Bilal Civelek Yediveren Yayınları Stand
14.00 - 15.00 Zehra Ersözlü Yediveren Yayınları Stand
14.00 - 15.00 Zeynep Doğan Balcı Yediveren Yayınları Stand
14.00 - 15.00 Elif Yağmur Urfalıoğlu Yediveren Yayınları Stand
14.00 - 16.00 Şakir Kurtulmuş Çıra Yayınları Stand
14.00 - 16.00 Özcan Ünlü Çıra Yayınları Stand
14.00 - 16.00 Berat Bıyıklı Çıra Yayınları Stand
14.00 - 16.00 M.LÜTFİ ARSLAN Erkam Yayınları Stand
14.00 - 16.00 SÜLEYMAN RAGIP YAZICILAR Erkam Yayınları Stand
14.00 - 16.00 Nurettin Durman Çıra Yayınları Stand
14.00 - 16.00 SİNAN AKYÜZ Alfa Yayın Grubu Stand
14.00 - 16.00 Tansel BAYBARA Martı Yayın Grubu Stand
14.00 - 15.00 Nurgül YALKIN AZ Kitap Yayıncılık Stand
14.00 - 16.00 Recep SEYHAN Metamorfoz Yayıncılık Stand
14.00 - 16.00 Gül TANRIVERDİ Metamorfoz Yayıncılık Stand
14.00 - 16.00 Sevda Deniz K. Metamorfoz Yayıncılık Stand
14.00 - 16.00 Tuğba Akbey İNAN Profil Kitap Stand
14.00 - 17.00 Yılmaz ODABAŞI Öteki Yayınevi Stand
14.00 - 15.00 Namık DOYMUŞ Eksik Parça Yayınları Stand
14.00 - 17.00 Selahaddin Eş ÇAKIRGİL İnkilab Yayınları Stand
14.00 - 17.00 Nevzat YÜKSEL İnkilab Yayınları Stand
14.00 - 17.00 Selami YALÇIN İnkilab Yayınları Stand
14.00 - 16.00 Seda ŞİMŞEK Kutlu Yayınevi Stand
14.00 - 16.00 Kemal ÜŞENMEZ Kutlu Yayınevi Stand
14.00 - 16.00 Pınar ÇAĞLINER Uyanış Yayınevi Stand
14.00 - 16.00 Sevda KARAKAYIŞ Uyanış Yayınevi Stand
14.00 - 16.00 Hilal ERDOĞAN Uyanış Yayınevi Stand
14.00 - 16.00 Hatice Mutlu GÜR TÜBİTAK Yayınları Stand
14.00 - 15.00 Ekrem Buğra EKİNCİ Timaş Yayınları Stand
14.00 - 20.00 Caner YAMAN HayyKitap Yayınları İmza Salonu Hall 8
14.00 - 20.00 Zeus KABADAYI HayyKitap Yayınları İmza Salonu Hall 8
14.00 - 20.00 Süleyman KURT HayyKitap Yayınları İmza Salonu Hall 8
14.00 - 17.00 Fatih DUMAN Nesil Yayınları Stand
14.00 - 17.00 Bahadır YENİŞEHİRLİOĞLU Timaş Yayınları İmza Salonu Hall 8
14.00 - 16.00 Serpil TUNCER Ferfir Yayınları